Způsob flirtu napoví, jak dlouho vydrží vztah

vydáno 30.10. 2013 • Život a vztahy • zobrazeno 4472x

Flirtování může říci víc, než mnozí tuší. Podle některých odboníků dokonce i takové flirtování může ukázat, jak pevné základy bude randění mít, a tím pádem také jak dlouho bude vztah trvat. Nejhorší bývá fyzický flirt, kdy jdete na věc přímo přes doteky, žádné řeči. Flirt je vždycky krásná věc. Vyvolává řadu úsměvů, vyplavují se endorfiny, pocity spokojenosti, pocity štěstí. Ženám při flirtování roste sebevědomí, protože se o ni někdo zajímá, někomu se líbí, někdo o ni stojí. Muži si zase dokazují, že jim neodolá žádná žena, že každá s nimi začne flirtovat. Pozor, my ženy rády flirtujeme, to opravdu ano a hodně, ale neznamená to, že když flirtujeme, chceme se hned s vámi vyspat popřípadě chodit. Flirtem si občas zlepšujeme náladu a zvyšujeme sebevědomí.

Pokud flirt si chcete pouze nevinně zaflirtovat, nenavazovat a už vůbec ne se s protějškem vyspat dávejte si na flirt dobrý pozor, pokud možno žádné doteky, žádné dvojsmyslné náražky, žádné zavádějící řeči, žádné takové řeči, že by, jste si možná dala říci a podobně. Je to o tom, že takhle svůj flirtující protějšek povzbuzujete, aby se snažil, že si poté přijde na své a vy se s ním vyspíte. Pokud to nemáte v úmyslu, ani to nenaznačujte.

Fyzický flirt bývá velmi úspěšný a rychlý. Velice rychle se dokáže změnit ve fyzickou intimitu. Jenže, takovýto fyzický flirt může skončit velmi rychle. Podobně jako vztah na jednu noc či pár úletů.

Zdvořilé flirtování je takové, kdy se protějšek snaží získat vaši pozornost. Projevuje vám respekt a úctu. Není to jen o tom, že vás chce dostat do postele. Takový flirt se může změnit ve vztah. Takový vztah je založený povětšinou na důvěře, a to je základ vztahu. Takovéto zdvořilé flirtování se může někdy změnit ve vztah popřípadě, alespoň v přátelství.

Lidé, kteří uznávají tradice a hodnoty jsou ve flirtování jiné. Takoví lidé vyznávají tradice a hodnoty, jaké byly kdysi. Například muž je dobyvatel a ženu se snaží okouzlit. Žena naopak je spíše pasivní a lehce neodbytná.

Upřímné flirtování využívá otevřenost při konverzaci. Takový člověk vsází právě na svou upřímnost a snaží se udělat dojem svou upřímností. Věří si a myslí, že je jeho inteligence sexy a může tím udělat dojem. No, sto lidí, sto chutí. Ovšem myslím si, že tímto postojem není moc dobré.

Hravé flirtování je bráno jako hra. Člověk si užívá svádění, bere jej jako hru a chce vyhrát, zabodovat, zaskórovat. Tito lidé si svádění úžívají, lásku taky. V začátcích jsou skvělí a nejvíce si je užívají. Nejsou však typy na dlouhodobé vztahy a po chvíli se snaží ze vztahu vycouvat a, nebo jej prostě ukončit.

Jakým způsobem flirtujete vy? Našli jste se v některém z těchto typů? Nebo máte úplně jiné taktiky a vymykáte se těmto škatulkám?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Život a vztahy'
Tipy na jiné články