Zajímavá dovolená v zahraničí? Víme, kde ji najít

vydáno 23.03. 2016 • Zajímavosti • zobrazeno 2696x

Toužíte po tom odpočinout si u moře? Tato dovolená má vždy své kouzlo a obvykle platí, že tu tuzemskou rozhodně trumfne. Pokud jste stejného názoru, je dobré již nyní vybírat možnosti, kam pojedete. A to z toho důvodu, že jsou stále volné kapacity, stejně jako z důvodu, že na řadu zájezdů lze aplikovat oblíbené first minute slevy. Tak neváhejte a vycestujte na dovolenou s Tiptravel.cz. Tedy s prodejcem zájezdů, který dnes jak pro svou bohatou nabídku, tak i příznivé ceny rozhodně patří mezi nejlepší možnost. A jaké lokality doporučujeme?

Tradice nikdy nezklame

Vytvoříme-li žebříček nejoblíbenějších zemí, nebude zde jenom Itálie, ale bude zde také Chorvatsko. Tedy země, která láká na nádherně čisté moře, příjemnou přírodu, ale i úchvatné destinace, jako jsou ostrovy:

·  Krk
·  Brač
·  Korčula
·  Hvar

Ty patří mezi velmi oblíbená místa, kde zaručeně nebudete zklamáni ani vy. Navíc je možné vybírat z hotelů i apartmánů, stejně jako vybrat různé možnosti dopravy. Neváhejte a zarezervujte si last minute v Chorvatsku. A to ať už plánujete vyrazit vlastním vozem, vypraveným autobusem, nebo vsadíte na rychlost a pohodlnost, která bude spojena s dopravou leteckou. I ta je do této země možná.

Láká vás trocha netradiční kultury?

Dá se říci, že zmíněné Chorvatsko je ryze evropskou zemí. Co ale když chcete poznat i trochu jinou kulturu a zajímavosti s ní spojené? Brána do Orientu – tak se dnes nazývá Turecko, které je zemí, která nadchne třeba i tím, že leží jak v Evropě, tak i v Asii. Nadchne ale hned dvěma velkými oblastmi pro dovolenou. Ty se nazývají jako Egejská riviéra a Turecká riviéra. Letní dovolená v Turecku, která zaručeně nezklame, může být spojena s oběma místy. Potěší jistě i jistota velmi nízkých cen, a to i v případě zájezdu, který je koncipovaný jako letecká a nabídne kvalitní ubytování v hotelu, s all inclusive programem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články