Spodní prádlo pro muže podle typu postavy

vydáno 02.10. 2017 • Móda • zobrazeno 2886x

Rozhodla jste se, že svému partnerovi pořídíte nové spodní prádlo, ale nejste si tak úplně jistá, po jakém střihu sáhnout? Děláte dobře, že nákup promýšlíte, protože byste měla vybírat podle typu postavy. Připravili jsme pro vás praktického průvodce, který vám výběr usnadní.

Pro vypracovaného muže vyšší postavy

Máte-li po svém boku muže s vyšší atletickou postavou, můžete si gratulovat. Ať mu pořídíte jakýkoliv typ spodního prádla, bude v něm vypadat dobře. Co třeba tyto značkové trenky Puma? V případě ploššího pozadí však volte spíše modely se zakrytou zadní částí – tanga či jocksy nejsou pro „nekulatý“ zadek zcela ideální.

Pro hubenějšího muže vyšší postavy

Vysocí a hubenější muži by měli nosit spodní prádlo volnějšího střihu, tedy nepříliš těsné boxerky a trenky. Tanga a jocksy jen v případě designově zajímavého modelu, který odpoutá pozornost od hubené postavy.

Pro statnějšího muže vyšší postavy

Jaké spodní prádlo pro chlapáky? Určitě ne tanga, ty by vypadaly směšně. Pro velké muže je ideální jednobarevné spodní prádlo s nápaditou gumou v pase – trenky, slipy nebo třeba pánské boxerky Calvin Klein. Jocksy jsou přípustné.

Pro vypracovaného muže menšího vzrůstu

Mužům menšího vzrůstu sluší všechny typy spodního prádla, ovšem až na trenky, které opticky zmenšují. S boxerkami, slipy či tangy nemůžete udělat krok vedle.

Pro hubenějšího muže menšího vzrůstu

Jaké spodní prádlo pro „hubeňoura“ menšího vzrůstu? Určitě ne trenýrky a tanga. Dobrou volbou jsou slipy, jocksy a boxerky. Čím barevnější a výraznější, tím lepší!

Pro objemnějšího muže menšího vzrůstu

I pánům s tímto typem postavy to může ve spodním prádle slušet. Podle odborníků jsou nejlepším řešením tango-slipy a středně dlouhé boxerky. Ideálně jednobarevné nebo se svislým vzorem, který postavu opticky prodlouží.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Móda'
Tipy na jiné články