Proč může být plastové pískoviště lepší a jaké vybrat?

vydáno 20.03. 2014 • Zajímavosti • zobrazeno 3313x
Proč může být plastové pískoviště lepší a jaké vybrat?

Jaro už je tu, takže je čas přemýšlet o tom, čím zabavíte vaše dítka. Mezi nejoblíbenější dětské hry patří právě hra s pískem. Přemýšlíte o tom, že vašemu dítku pořídíte jeho vlastní zahradní pískoviště? Potom pro vás máme několik rad, jak vybrat o správné. Podíváme se i na jedne opravdu zajímavý model.

Jaký typ pískoviště vybrat?

Pokud se pro koupi pískoviště rozhodnete, máte na výběr mezi dřevěným nebo plastovým pískovištěm. Každé má své pro i proti. Dřevěná pískoviště jsou designově velmi zajímavá, ovšem někdy jsou náročnější na montáž. V potaz je nutné vzít i jejich kvalitu. Dřevěné pískoviště je totiž nutné udržovat. Dřevo může být napadeno škůdci a tak může dojít i k úplnému zničení pískoviště. Nejen z tohoto důvodu se stále více rodičů přiklání k plastovému pískovišti. Plast je v tomto případě mnohem odolnější než dřevo. Není potřeba ho udržovat, stačí ho jen čas od času očistit od prachu či jiných nečistot. Plastové pískoviště je také odolnější proti působení vnějších vlivů. Moderní plastové pískoviště tak vydrží krásné i mnoho let. Je také možné vybírat z celé řady tvarů a barevných provedeních.

Č.1 ve své kategorii!

Mezi nejpopulárnější modely současné doby patří Pískoviště Summertime, které na český trh uvádí americký výrobce hraček – společnost Step2. Toto pískoviště potěší děti designem, velkým prostorem pro hraní a vás super kvalitou. Zvláštností tohoto pískoviště je, že je zkombinováno s piknikovým stolkem. U toho si děti mohou odpočinout, posvačit nebo si na něm malovat či hrát různé hry. Pískoviště Summertime má i velký kryt, takže nedochází ke znečišťování písku. Patří k němu i velký slunečník, který děti během hraní ochrání před ostrými slunečními paprsky. Do jeho výbavy patří také dvě lopatky a misky.

POZOR – nyní je možné toto pískoviště koupit s výraznou slevou a získat i dopravu zdarma. Stačí se podívat na kuchynky-hracky.cz. V tomto e-shopu na vás čekají i další úžasné hračky jako dětské kuchyňky, domečky pro panenky, hudební nástroje a mnoho dalších.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články