Obdarujte vhodně sebe i své blízké

vydáno 22.08. 2016 • Zajímavosti • zobrazeno 2394x

Většina z nás se každý den potýká se stresem.  Proto je důležité soustředit se i na svoje tělo a občas mu dopřát kůru zaměřenou na detoxikaci a posílení imunity. Vhodné je zařadit více ovoce a zeleniny, dopřát si relaxaci, více se hýbat. I tak je to ale mnohdy málo a stojí za to dát svému tělu dárek v podobě výživných potravinových doplňků. Ten zaručeně patří mezi dárek, kterým uděláme radost hlavně svému tělu. Co ale v případě, že chceme obdarovat někoho jiného, a zároveň neudělat chybu?

Naslouchejte mužským signálům

Ovšem nejde jenom o to obdarovat sami sebe. Pozornost si zaslouží i vaši blízcí, proto nabízíme dárky pro muže. Ženy velmi často přemýšlí, čím své drahé polovičky potěšit. Nemusí si s tím lámat hlavu, stačí, když budou: 

  • Všímat si koníčků svého muže
  • Poslouchat, kolem čeho se i točí hovory mezi mužskými kamarády
  • Vnímat, co mužům působí radost

Jestliže je ženská emoční inteligence na úrovni a umí se do své drahé polovičky alespoň trochu vcítit, nebude žena mít s výběrem dárku problém. To potvrzuje většina našich čtenářek, které si s dárkem pro svého partnera, manžela i milence ví téměř vždy rady.

Originalita se cení

Jak už jsme vzpomněli, vybrat dárky pro muže k narozeninám není zase tak složitá disciplína. Spoustu mužů potěší, když dárek bude netradiční, vtipný a přitom zároveň funkční. Nikdo přece nechce dostávat nudné dárky. Proto stojí za to sáhnout třeba po originálním vtipném tričku nebo personifikované ceduli s textem podle vašeho přání.

Vystihněte vkus něžného pohlaví

Najít unikátní dárky pro ženy jde vždy docela snadno, protože možností, jak něžnější pohlaví obdarovat, je spousta. Nabízí se různé drobnosti do domácnosti třeba v podobě malovaného hrnečku, kosmetika,  knížka, peněženka, ale i třeba i originální bačkory. Jde hlavně o to trefit se stylem dárku do ženina vkusu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články