Mít zdravé vlasy je hračkou. Jak na to?

vydáno 18.09. 2017 • Krása • zobrazeno 2106x

Chcete podpořit vaši krásu? Potom začněte u té přirozené. A mezi ni rozhodně patří vzhled vašich vlasů, na nich se může negativně podepsat řada věcí, od prostředí, přes stravu, po životní styl. Podívejte se s námi na to, jak je mít zdravé. A dokonalé.

Kvalitní masky

Myslíte si, že péče je spojena s tím, že si vlasy jednou za čas jenom umyjete? Rozhodně ne. Aby měly dokonalý a zdravý vzhled, je třeba dopřávat jim přece jenom i něco navíc. A co přesně? Je to kvalitní maska na vlasy, která jim zaručeně prospěje v mnoha ohledech. Když se podíváme na hlavní důvody jejího použití, tak sem patří:

  • Podpora růstu
  • Zklidnění vlasové pokožky
  • Regenerace

Pravidelné používání vlasových masek se na kráse vašeho účesu zaručeně podepíše. Doporučuje se i ve chvílích, kdy máte vlasy viditelně poškozené a je nutné dodat jim opět dokonalý vzhled.

Správná vlasová kosmetika

Je to jak šampon, tak je to kondicionér, stejně jako to mohou být různé vlasové oleje, balzámy, nebo produkty pro lepší rozčesávání. Důležité je při jejich výběru myslet na jednu hlavní věc. Vždy dbejte na to, aby měly kvalitní složení. Různé pochybné značky nejenom že vašim vlasům neprospějí, ale dokonce mohou zapříčinit pravý opak. Tedy to, že vaše vlasy poškodí. Braňte se tomu, dokud to jde.

Vitamíny

Stejně jako jakákoliv jiná část lidského těla, i vlasy a vlasová pokožka potřebují vyživovat pomocí vitamínů a minerálů. Pokud je nemají, projeví se to jak na jejich vzhledu, tak i na tom, že se mohou objevit různé formy alopecie. Tedy onemocnění, které je útokem imunitního systému těla. Cílem každé z vás je proto dodat vlasům vše, co potřebují. Nemusí to být nutně jenom ze stravy. Pohodlnější a jednodušší možnost je spojena s tím, že využijete doplňky stravy, které mají složení přesně takové, aby vaše hlava dostala přímo to, co potřebuje, a to také v odpovídajícím množství.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Krása'
Tipy na jiné články