Laserová liposukce - bezpečná a bezbolestná cesta ke krásné postavě

vydáno 30.04. 2015 • Krása • zobrazeno 2988x

Konečně způsob, jak se zbavit přebytečných tukůbez bolesti a vytahané kůže! Estetická medicína přišla s metodou, která změní váš život: s laserovou liposukcí SlimLipo. Jde o moderní způsob permanentního odstranění tuků, který je šetrný, nevyžaduje anestezii a neznamená pro pacienty dlouhou rekonvalescenci. V České republice nabízí tuto převratnou metodu Klinika YES VISAGE v Praze, Brně a Ostravě.

Udělejte si radost krásným tělem!

Nemáte čas sama na sebe, ale chcete se cítit krásná a sebevědomá? Každý den je pro vás náročnou kombinací práce a starosti o domácnost? Udělejte něco pro sebe a vyzkoušejte laserovou liposukci SlimLipo. Jako každá žena jistě toužíte po krásném těle – a také si ho zasloužíte! Liposukce je skvělým způsobem, jak se zase cítit krásná a mít nádhernou pevnou postavu. Jen málo žen se k ní však odhodlá. „Co když to bude bolet?“ Tato otázka odradí od liposukce břicha nebo zadečku množství žen. U liposukce SlimLipo je ale zbytečná!

Co s vámi SlimLipo udělá?

Při liposukci SlimLipo se nejdříve tuk rozpustí pomocí tepla. Tekutý tuk potom lékaři odsají. Celý zákrok trvá jen 1-2 hodiny a je naprosto bezbolestný. Díky jeho minimální invazivnosti se klient vrací téměř ihned do běžného života, bez jakýchkoliv komplikací. SlimLipo je metoda citlivá k pokožce, nezpůsobuje zbytečnou ztrátu krve a nevytváří modřiny a podlitiny. Celý zákrok je pod dohledem špičkových lékařů a jeho bezpečnost je garantována světově uznávanými chirurgy, primářem MUDr. Martinem Molitorem, Ph.D. a MUDr. Martinem Paciorkem.

Liposukce, po které je kůže vypnutá a hladká

Speciální laserová metoda SlimLipo kůži vypne, takže je krásně pevná, elastická a hladká a nikdy ne vytahaná. Tím se SlimLipo liší od běžných liposukcí břicha, zadečku a dalších problémových oblastí, které způsobují ošklivé kožní převisy a modřiny v oblasti zásahu.Vyzkoušejte liposukci SlimLipo a zbavte sepřebytečných tuků bez obav!

Jak se připravit na zákrok?

Před laserovou liposukcí SlimLipo nejsou nutné žádné zvláštní přípravy. Ničeho se nebojte a klidně se začněte těšit na krásnější tělo, všechno ostatní za vás zařídí odborníci.

Jakýmkoli možným komplikacím se na Klinice YES VISAGE předchází předzákrokovým vyšetřením. Specializovaní lékaři zjistí váš zdravotní stav a vyloučí takmožné problémy. Vyšetřením získají lékaři všechny potřebné informace, takže se nestane, že by samotná liposukce přinesla neočekávané komplikace.

Liposukce na klinice YES VISAGE – krása, kterou si můžete dovolit

Bezbolestnou liposukci břicha, stehen, zadečku, ale i podbradku a dalších partií nabízí Klinika YES VISAGE od 29 900 Kč. Všem klientům nabízí možnost splátek s 0% navýšením od 500 Kč měsíčně. Krásná postava nikdy nebyla tak lehce dosažitelná!

Po všech zákrocích vás klinika navíc odveze v rámci města zdarma domů. Pokud se navíc objednáte na víc než jeden zákrok, získáte slevu až 20 %!

Proč Klinika YES VISAGE?

·  má zkušenosti – Klinika YES VISAGE má za sebou nejvíc úspěšných zákroků v České a Slovenské republice
·  je pokroková – YES VISAGE pracuje s nejmodernějšími technologiemi
·  je šetrná – používá nejšetrnější možné metody
·  je pro všechny – díky možnosti splátek bez navýšení si může proměnu v YES VISAGE dovolit každý

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Krása'
Tipy na jiné články