Jaké existují možnosti bělení zubů?

vydáno 26.10. 2016 • Krása • zobrazeno 2326x

Chcete být krásná? A to i v souvislosti s krásou vašich zubů? Pamatujte, že vliv na jejich bělost má celá řada faktorů. Konkrétně:

  • Pití alkoholických nápojů a agresivní strava
  • Nadměrné pití kávy
  • Kouření cigaret

Vlivem daného působení postupně dochází k tomu, že zuby žloutnou. Primární cestou, jak je vybělit, je správné čištění, v kombinaci s bělící pastou. To se hodí u minimálně zažloutlých zubů, jelikož účinky rozhodně nejsou tak dokonalé, jak mnozí doufají. Je to dáno hlavně menším množstvím účinných látek, které jednotlivé bělicí zubní pasty obsahují.

Pomoci mohou i specializované kliniky

Tato cesta je výrazně účinnější, jelikož je spojena s jasně patrnými výsledky. Možných metod existuje hned několik. Zuby mohou být vyběleny na počkání, během několika návštěv, nebo po několika hodinách. Záleží primárně na druhu metody, použité látky i typu nabízených služeb. I když budete odcházet spokojena s výsledkem, je dobré podotknout, že tato varianta je poměrně drahá. Zákrok je sice účinný a bezpečný, ale také si ho poměrně draze zaplatíte. Proto ani toto není u mnohých lidí ta cesta, kterou by se chtěli vydat.

Zkuste bělení doma

Dostáváme se k variantě, která nejenom funguje, ale která je i příznivá pro vaši peněženku. Jsou to levné bělící pásky, které mohou pomoci v cestě za dokonalými zuby. Jejich pozitivem je určitě účinnost, která se velmi přibližuje té, která je dosažena ve specializovaných ordinacích. Zároveň potěší také jejich bezpečnost, jelikož nenaruší ani sklovinu, ani dásně. Tedy pokud investujete do kvalitních a prověřených, bez peroxidu. Dále nezapomínejme také na celkově snadnou aplikaci, kterou zvládne každý. Výsledky jsou patrné již za několik týdnů. Následně stačí preventivní aplikace a zuby budou vypadat dlouhodobě opět skvěle. Proto tuto cestu hodnotíme jako jednu z nejlepších, která dnes existuje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Krása'
Tipy na jiné články