Jak se cítit dobře a zhubnout?

vydáno 22.08. 2016 • Hubnutí • zobrazeno 2209x

Cítíte se unavení a bez energie? Není divu. Žijete v neustálém stresu a o svoji tělesnou schránku se nestaráte tak, jak by si zasluhovala. Vaše strava má do zdravé výživy často hodně daleko. Hýbete se mnohem méně, než by bylo vhodné. Zřídka si uděláte čas na to, protáhnout si trochu tělo a v práci většinou sedíte. Jak to napravit?

Pomůže dávka antioxidantů

Samozřejmě, že hlavní těžiště nápravy by mělo spočívat v tom, zvolnit trochu pracovní tempo, vyhradit si více času na sportování a zdravěji se stravovat, ale mohou vám pomoci i některé potravinové doplňky. Doporučujeme goji , která dokáže díky vysokému obsahu antioxidantů významně podpořit váš imunitní systém a je účinným bojovníkem proti stresu. Bobule goji jsou nutričně velice hodnotné a pomohou vám dohonit deficit vitamínů, minerálů a antioxidantů, kterým díky stresu trpíte. V čem jsou pro váš organismus nejpřínosnější?

  • Pomohou vám, když chcete detoxikovat organismus nebo hubnout
  • Podpoří váš krevní oběh
  • Chrání vaše játra před škodlivinami
  • Vylepšují zrakové schopnosti
  • Podporují sexuální funkce a plodnost

Zároveň bobule goji chrání vaši DNA před volnými radikály, brojí proti stárnutí buněk.

Urychlete svůj metabolismus

Možná se kromě boje se stresem snažíte i shodit přebytečné kilogramy, ale nedaří se vám to. Vyzkoušeli jste různé diety, ale kýžený efekt nenastal. Mohou vám pomoci účinné prášky na hubnutí, které urychlí váš metabolismus. Pomalé spalování může být i u vás příčinou, proč nehubnete. Pokud se budete více hýbat a zdravěji stravovat, prášky pomou znásobit efekt snižování hmotnosti.

Dopřejte své pokožce výživu

Chcete-li být nejenom štíhlejší, ale také lépe vyživovat vaši pokožku a zpomalit stárnutí, objednejte si kolagen. Zvýší pružnost kůže, ale zároveň i podpoří zdraví vašich svalů a kloubů. V neposlední řadě má pozitivní vliv i na vlasy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí'
Tipy na jiné články