Jak sbalit muže bez trapasu?

vydáno 30.09. 2013 • Život a vztahy • zobrazeno 3156x

Sedíte v baru a najednou vejde on. Chlap, který pravidelně chodí do baru, kde trávíte páteční večery i vy. Usměje se na vás, vy mu úsměv oplatíte. A pak celý večer na něj koukáte, samozřejmě vysoce nenápadně! Mám ho jít oslovit? Nemám ho jít oslovit? Co když mě odmítne? Nebo se mi vysměje? Ne nepůjdu za ním. Poznáváte to? A pak, když odejdete z baru domů, nadáváte si v duchu, že jste to měla zkusit, třeba tam už příští týden nebude, pokud tam bude, půjdu za ním. Slíbíte si. Ovšem týden je dlouhá doba, vám se všechno rozleží v hlavě a zase za ním nejdete. Sbalit muže a neuříznout si přitom ostudu je velmi složité a někdy i těžké. Člověk se hodně bojí odmítnutí a slovíčka ne, bojí se taky toho, že se mu ten druhý vysměje, ztrapní ho přede všemi. Přesně tak to funguje u žen, které chtějí nějakého muže a taky i muži, se někdy bojí oslovit ženu. Jak oslovit a sbalit muže tak, aby se to obešlo bez trapasu? Zde jsou tipy, jak na to.

1. OČNÍ KONTAKT

Všechna aktivita začíná od očního kontaktu. To je to první, co navážete, s každým. I flirtování a potažmo balení protějšku začíná u očního kontaktu, kdy se oba dva navzájem zaregistrují. Očima komunikujete, i když se to nezdá. Oční kontakt je vtěřinový, maximálně dvouvteřinový. Pokud chcete oční kontakt s vysněným protějškem, můžete trošku oční kontakt prodloužit, samozřejmě ne moc, to by potom vypadalo velmi trapně. Lehkým prodloužením pohledu navíc můžete u protějšku vyvolat úsměv.

2. ÚSMĚV

Jak zpívá slovenská kapela Modus, není přece žádná šifra. A mají pravdu. Není to vůbec žádná šifra a úsměvem dokážete spoustu věcí. Muži většinou mají slabost pro ženy, které se usmívají. Prosvětlí celou vaši tvář a rázem vypadáte sympatičtěji, mileji a přístupněji. Pokud se na vás váš objekt dlouze zadívá, oplaťte mu pohled úsměvem. Pozor na smích strojený, ten nepůsobí mile a příjemně, navíc muži ho odhalí, že není přirozený. Navíc na strojený smích bývají muži povětšinou alergičtí. Po úsměvu pokračujte dlouhým pohledem. Tím naznačujete, že souhlasíte s flirtováním a může tak začít flirtování a balení. Navíc pokud se protějšek zvedne a vykročí směrem k vám, nebo poblíž k vám, nic vám nebrání flirovat.

3. TEMPO

Neměly byste se prozradit dříve, než začnete s protějškem vůbec mluvit či komunikovat. Nedávejte na sobě znát dychtivost po seznámení. Máte v muži vzbudit zvědavost a touhu vás poznat.

4. GESTA, ŘEČ TĚLA

Kromě očního kontaktu, úsměvu a komunikace je důležitá také řeč těla. Ruce, postoje a gesta dokáží velké divy, mohou dotyčného naladit, ale také odradit. Nedávejte si ruce v bok, nezakládejte ruce na prsta. Ruce v bok působí bojovně a zakládat ruce na prsa působí odmítavým postojem, něco jako sice se s tebou bavím, ale vůbec mě to nezajímá. Ani příliš nemáchejte rukama, nešahejte si do vlasů. Koukejte se přímo do očí, ne nikam mimo, to působí, že něco skrýváte. Samozřejmě na něj také nezírejte celou dobu. Občas se koukněte mimo, ale pokud s ním mluvíte, je dobré většinou udržovat oční kontakt.

5. ŽENSKOST A ŠARM

Je třeba dbát na ženskou stránku vaší osobnosti. Musíte být šik, ovšem nepřehánět. Mluvte příjemným hlasem, mluvte pomalu, ne překotně, že protějšek neví, co říkáte. Pohyby také musejí být elegantní. Když si sednete, tak lehce, ne jako chlap kecnout si na židli, nehrbte se. Muži touží ženy chránit a opečovávat. A takovou, která vypije půllitr na jeden zátah a ještě si přitom hlasitě odříhne, fakt chránit nebudou a raději utečou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Život a vztahy'
Tipy na jiné články