Jak dotáhnout váš outfit k dokonalosti? Pomocí detailů!

vydáno 10.01. 2015 • Móda • zobrazeno 2926x

Móda je velice variabilní. Spadá do ní prakticky všechno, jen to dobře nakombinovat. Je spousta možností, co si obléci – různé barvy, materiály, střihy, tvary. Ale pozor, právě díky tomuto neuvěřitelnému množství kombinací je zde velký prostor i pro chybování. U spousty modelů je jen tenká hranice mezi super kombinací a módním přešlapem. Chce to mít v oku, cit pro detail, barvu a především módu jako takovou. Ke skvělému outfitu patří vyladěné doplňky. Bez nich se neobejde. Nevíte si s tím úplně rady? V našem článku Vám nabízíme několik super typů, jak na dokonale stylový outfit.

Výrazné boty

Každá žena by měla mít v šatníku aspoň jedny výrazné lodičky. Nápadné lodičky dotáhnou váš outfit k dokonalosti a upozorní na vaši odvahu experimentovat. Boty na podpatku jsou sexy, prodlouží nohu a dodají na ženskosti. U bot se nebojte výrazných barev, nápaditých podpatků, různých vzorů a aplikací v podobě flitrů, cvočků, mašlí a kamínků. Boty mohou strhávat pozornost i animálními vzory jako například zebří, či leopardí.

Vsaďte na pásek

I z obyčejných šatů se dá během chvíle vykouzlit něco nového. Třeba šaty večerní, nebo na párty. Z jednoduchých šatů a je jedno, jestli dlouhých nebo krátkých, můžete pomocí pěkného pásku udělat úplně nové. Použít můžete pásek s perličkami a už ani nebudete potřebovat náhrdelník. Pásky jsou různé, s všelijakými aplikacemi kamínků nebo textilií, štrásové. Jaký vyberete, je docela jedno. Důležité je, aby se Vám líbil a hodil se k šatům.

Neobvyklé řešení zad

Šaty, halenky, topy i trička. Všechny tato oděvy mohou mít neobvykle řešená záda. Je to malý detail, ale opravdu efektní. Ať už jsou záda všelijak prostřižená nebo „jen“ odhalená. Počítají se i trička přes jedno rameno nebo za krk. Všechny tyto vychytávky odhalují kůži a mohou být opravdu sexy. Dodají vám novou image. Ale pozor! Všem těmto modelům neuvěřitelně škodí, když z nich čouhá prádlo. Pak to vypadá lacině a nehezky. Pozor na ramínka od podprsenky. Jestli se bez ramínek neobejdete, poohlédněte se po průhledných. V prostřihu zad Vám nesmí být vidět záda od podprsenky a pozor i na prádlo viditelné na boku v širokém rukávu. Řešit se to dá jednoduše tím, že vyrazíte „naostro“. Jestli na to nemáte odvahu nebo předpoklady, tak jsou pro Vás řešením samodržící nebo nalepovací podprsenky. Existují také jen nálepky na bradavky, pro případ, že by bylo příliš chladno a vy to chtěla zakrýt.

Zajímavé doplňky

Při vylaďování vizáže jsou šperky nepostradatelným doplňkem. Máte-li pěkný oděv, ale je trochu smutný a nudný, stojí za to přidat výrazný šperk. Můžete vsadit na nápadný náhrdelník, náušnice, náramek nebo brož. Dávejte ale pozor, abyste to s tou výrazností šperků nepřehnala. Když nakombinujete příliš, bude to vypadat nevkusně. Noste vždy jen jeden výrazný šperk. Když budete mít velký náhrdelník, doplňte jej už jen střídmě menšími náušnicemi nebo naopak. Vždy je také dobré vsázet na soupravy šperků.

Jedenu výraznou část oděvu

Pro ozvláštnění outfitu se hodí výrazný kus oděvu. Přitáhne oči všech kolem a budete se cítit dobře. Výrazné tričko nebo halenka, to je vždycky k dobru. Zase můžete vsázet na prostřihy zad, ale i na výstřihy, zářivé barvy nebo nápisy, které bude chtít každý přečíst. Druhá možnost je, mít nenápadný vršek a k němu zajímavé kalhoty.  Opět je jedno, jestli budou výrazné svou barvou nebo střihem. Letos se nosí výrazné sedy a všelijaké aplikace. Dobře zvolený typ kalhot také dokáže kouzlit s postavou. A když bude chladněji, můžete vyrazit v neobvyklém saku nebo bundičce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Móda'
Tipy na jiné články