Jak dlouho čekat se sexem při novém vztahu?

vydáno 30.09. 2013 • Život a vztahy • zobrazeno 8668x

V novém vztahu je vždycky krásný, je v něm spousta nového a prvního. První schůzka, první pusa, první polibek, první milování. Očekáváte, těšíte se a to ja na novém vztahu to nejkrásnější. Kdy je čas na první pusu a první polibek většinou vytušíte. První pusa by mohla padnout na prvním rande, první polibek na tom druhém, ideálně při loučení. Tohle mají lidé povětšinou dobře rozdělené a ví, kdy a jak. Kdy je však čas na první milování? Je to opravdu při třetí schůzce, nebo už na prvním rande? Kdy? Kdy je to nejideálnější? Také se zaobíráte těmito otázkami? Pokračujte v tomto článku a dozvíte se více.

Dnešní doba je velmi rychlá a moderní. Dá se říct také uspěchaná. Platí to i v sexu? Platí, že musíme mít všechno rychle za sebou? Podle některých ano, podle některých ne. Jsou lidé, kteří tvrdí, že je nejlepší, jeli k tomu příležitost, situace a oba partneři s tím souhlasí, že je dobrý sex na prvním rande. Tak zjistíte, zda si v sexu vyhovujete a zbytečně pak neztrácíte čas, když vám to v posteli neklape. No, něco na tom asi bude. Zní to poměrně logicky, ale ne všichni jsou s touto myšlenkou ztotožnění a líbí se jim tato myšlenka.

První milování na třetím rande?

Po prvním milování určitě oba partneři velmi touží, každý z nich má asi jiný názor na to, jak dlouho odolávat, jak dlouho čekat než k prvnímu sexu dojde. Pravidlo sex na třetím rande už jste slyšeli? Dodržujete jej? Je to opravdu nutné dodržet jej, nebo je to jenom výmysl lidí, kteří to chtějí uspíšit?

Různé výzkumy ukazují, že muži chtějí a očekávají sex již na třetím rande, zatímco ženy jsou trošku zdrženlivější a svolí na páté schůzce. Ženy totiž mnohem víc na začátku vztahu o vztahu balancují a přemýšlí. Zda je v pořádku, zda má vztah budoucnost, zda jste spolu spokojení a zda spolu dokážete komunikovat a mluvit. Pokud ženy usoudí, že se jim vztah nějak nezdá, nebo se necítí dobře, většinou ukončí vztah ještě před prvním sexem. Na co jít s někým do postele, když se stejně chcete rozejít?

Pokud máte společné zájmy, rozumíte si, umíte se spolu skvěle bavit, doplňujete se a je vám spolu dobře, aniž by, jste mysleli jen a jen na sex, máte šanci, že vztah bude mít trvalejší hodnotu, bude dlouhodobý a spokojený. Takové prožitky ženy velmi vnímají a posuzují. Pokud je pro ženy vše v pořádku a ženy jsou spokojené, přistoupí na sex obvykle při té páté schůzce, jak je výše zmíněno. Pokud si navzájem padnete do oka a pokud jste spolu spokojení, zhruba po dvou týdnech se spolu vyspíte.

Za zmínku také stojí fakt, že partnera představíte svým přátelům zhruba po šesti shcůzkách (asi tři a půl týdne), a rodičům nejdříve po dvanácti schůzkách (po měsíci a půl), většinou však ještě později. Zatímco po přátelích chcete, aby vám partnera zhodnotili a řekli vám, jak na vás působí, od rodičů tohle všechno nechcete. Proto s představením otálíte na nejdelší možnou dobu. Zvláštní je, že pokud vše dobře klape, sestěhují se partneři k sobě obvykle po sedmi měsících.

Takže, co z toho vyplívá? Se sexem a prvním milováním v novém vztahu počkejte na chvíli, která bude příjemná vám a která bude pro vás ideální a příjemná. Nikdo vás do ničeho nemůže nutit, podle instinktů včas poznáte, kdy je ta pravá chvíle a kdy je to správné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Život a vztahy'
Tipy na jiné články