Ideální dopravní prostředek do města? Jednoznačně skútr!

vydáno 28.12. 2015 • Zajímavosti • zobrazeno 3768x

Nebaví vás cestovat po městě ve svém automobilu a obtěžuje vás hustá doprava, kterou se neustále musíte proplétat? Vadí vám, že ve svém automobilu máte minimum místa na silnici a složitě se s ním jezdí? Neumíte si ani představit, že byste pro cestování po městě volila MHD? V takovém případě je zapotřebí vybrat si efektivnější dopravní prostředek do města! A jaký by to měl být? Jednoznačně skútr.

Skútr má pro město mnoho ideálních vlastností

Pro jízdu ve městě jsou skútry ideálním dopravním prostředkem hned z několika důvodů. Tím prvním je samozřejmě jeho spotřeba. Oproti spotřebě automobilu je spotřeba skútru několikanásobně nižší to platí nejen pro skútr 50 ccm ale i pro skútr 125 ccm. Je mnohem menší, než klasické motorky a díky menšímu průměru kol se skútry velmi snadno ovládají. A jejich další předností může být i jejich design. Zejména pokud si vyberete opravdu kvalitní a elegantní značku.

Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

Prověřenou značkou skútrů je Kentoya

Kentoya patří celosvětově mezi nejuznávanější výrobce skútrů. V nabídce této společnosti můžete najít hned několik velmi originálních typů skútrů. Nechybí sportovně laděné modely, skútry v italském nebo kubánském designu, dámské modely i modely pro pány. Kromě skútrů nabízí v posledních letech společnost kentoya také elektrokola. Pokud nemáte řidičský průkaz nebo chcete pro jízdu po městě a mezi obcemi využívat i cyklostezky, jsou elektro kola ideální volbou. Kentoya navíc v současnosti nabízí možnost nákupu skútrů a elektro kol na výhodné splátky.

Skútr Kentoya Moto SHINE 125 4T

Ideální model pro ženy – Moto Shine

A nakonec se podíváme konkrétně, jak vypadá ideální skútr pro ženy. Z nabídky Kentoya je takovým modelem například Moto Shine 125. Tento model plynule navazuje na eleganci a design typu Lion, jen je jeho modernějším pojetím. Jeho přednosti jsou ve velmi pohodlném posedu s velkým prostorem pro nohy. Díky malým kolům se snadno ovládá i při pomalé jízdě v hustém provozu. Moto Shine navazuje na retro design, ovšem v moderním kabátu. S tímto modelem jistě zazáříte i na srazu skútrů. Více informací o srazu skútrů můžete najít ZDE.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články