Dámy, umíte se správně obléknout?

vydáno 16.06. 2016 • Móda • zobrazeno 2212x

Každá žena chce vypadat dokonale. O tom není pochyb. Pokud je to i váš případ, podívejte se s námi, jak dokonalého vzhledu docílit. Prvním krokem je koupě toho správného oblečení. To by mělo splňovat hned několik parametrů a mělo by být:

·  Kvalitní
·  Moderní
·  Stylové

To je v podstatě návod k tomu, abyste jednoduše dala sbohem svému současnému šatníku a abyste si nakoupila nové a lépe vypadající kousky. Naším tipem je dámské oblečení od Trendovo.cz, které zaujme nejenom skutečně bohatým výběrem, ale rozhodně zaujme také příznivými cenami, díky čemuž je dostupné pro každou z vás.

Myslete na správné kombinace

Jakmile máte oblečení vybrané, měla byste ho samozřejmě umět kombinovat. Jedině tak bude váš outfit vypadat skutečně skvěle a nepřehlédnutelně. Primárně je třeba kombinovat stejné materiály. Pokud se vám líbí kožené dámské bundy, je ideální zvolit ze stejného materiálu také kabelku, stejně jako například i boty. Sladit je však třeba také barvy. Rozhodně byste neměla na první pohled působit jako papoušek. Důležité je držet se buď světlejších, nebo tmavších odstínů a následně zajistit, aby byly všechny barvy vašeho oblečení podobné.

Pohodlnost a praktičnost je základ

Dále nesmíme zapomínat také na to, že byste se ve svém oblečení měla cítit pohodlně. Na to má vliv nejenom správná volba materiálu, ale také konkrétního střihu. Pro krásu sice leccos obětujete, ale při dlouhodobém nošení to může být i na škodu. Dále nezapomínejte také na praktičnost daného oblečení. Tedy aby se hodilo ke konkrétní situaci. Široká nabídka dámských mikin se hodí jako oblečení na sport, nebo na zahradu. Pokud plánujete návštěvu společenské události, je jasné, že to budou elegantní šaty. Na běžný den se poté hodí sukně, tuniky, topy, trička či podobné varianty, které nezklamou. A pokud je toužíte zvýraznit, můžete se zaměřit také na různé doplňky ve formě broží, nebo i výraznější šperky, které vaši krásu podtrhnou dokonale.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Móda'
Tipy na jiné články