Co muži touží vědět o ženách

vydáno 07.10. 2013 • Život a vztahy • zobrazeno 3131x

Otázky o opačném pohlaví jsou vždycky tak trošku nezodpovězené. Nikdy nevíte, jakou na ně dostanete odpověď. Je to vůbec pravda, nebo se jen druhé pohlaví dělá v našich očích lepší? To se asi nikdy nedozvíme. Každé pohlaví, to mužské i to ženské, má řadu tajemství a řadu otázek, na ně dokáží odpověďět jen ženy, nebo muži. Je mnoho věcí, které ženy toží vědět o mužích. Zda to myslí vážně, proč slibují lásku a pak vás podvedou, proč na vás při řízení křičí, proč se nepodívají do mapy, ale raději krouží, proč nepřiznají svou chybu, proč nedokáží říct, co si myslí, proč nejsou někdy upřímní, proč koukají na jiné ženy a mnohé a mnohé další otázky. To co zajímá ženy na mužích, platí určitě i opačně. I muži touží vědět něco o ženách.

Expřítelkyně a kamrádka

Rozchody bezrou muži i ženy zcela jinak. Ženám obvykle trvá déle, než za nepovedeným vztahem udělají tečku, někdy to nedokáží vůbec. Muži to berou jako velkou výhodu. Možná i proto nechápou, proč žena mnohdy chce po bývalém partnerovi, kamarádskou úroveň vztahu, zkrátka se nedokáže až tak úplně zbavit těch pocitů, dojmů a podobně. Popravdě, pokud s vámi chceme kamarádit a vztah ukončujete vy, obvykle v sobě chová alespoň maličkou naději, že se to možná později může vrátit zpátky.

Jak nejlépe oslovit ženu

Těžká otázka, na kterou není nikdy stoprocentní odpověď. Proč? Protože každá žena je jiná, na každou ženu platí něco jiného, každá bude ráda, když jí oslovíte nečím jiným. Každopádně, ale je dobré, když se budete usmívat, působit čistým dojmem, upraveným dojmem. Musí být slušný, hodný, milý. Ideální je být sám sebou, nepřetvařovat se. Záleží, zda u ženy zabodujete či nikoliv. Buďte přímý, žádné okolky. Pozvěte ji například na kávu, či na drink a uvidíte, buď pozvání přijme, nebo ne.

Opravdu ženy dbají na upravený vzhled?

Ano. Nejde o to, že máte nosit nejnovější módní trendy, značky a v koupelně trávit víc času, než žena. Ovšem musíte být upravení, vonět, být umytý, oblečený do čistého oblečení a podobně. Nějaký ten styl taky není k zahození. Hlavně to moc nepřeánět. Méně je někdy více, zkrátka buďte takoví, jak se cítíte nejlépe. Žádné špindíry však ženy nechtějí. Rovněž ženu zcela odradí, když přijdete na schůzku a smrdí vám z pusy, nebo jste cítit potem.

Jak nejlépe zapůsobit na prvním rande?

Buďte sví. Můžete ženě například donést jednu růži či podobně, každopádně nemusíte ihned pugét. Ženu na prvním rande pozvěte. Buďte milý, usmívejte se a na nic si nehrajte. Nebuďte namachrovaní, neukazujte, že vám vlastně o nic moc nejde a podobně. Nenuťte ženu do nečeho, co sama nechce. Samozřejmě také přijďte na schůzku včas, slušně oblečení. Nemusíte mít oblek či podobně, stačí pouze být čistí a upravení.

Za jak dlouho ženě zavolat, když vám dá své telefonní číslo?

To je zcela ve vašich rukách. Obvykle, ale neotálejte se zavoláním, protože může být pak už pozdě, žena si mezitím může najít někoho jiného. Jednak, žena na to povětšinou, pokud se jí schůzka líbila a bavila se na ni, čeká a neustále kontroluje mobil, zda volání neprošvihla a podobně. Proto ji nenechte moc dlouho čekat, ani vám by nebylo příjemné, na telefonát tak dlouho čekat, nebo ano? Nejideálnější je zavolat druhý den odpoledne, nebo další den odpoledne. To je tak optimální.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Život a vztahy'
Tipy na jiné články