Čím se zahřát? Správným oblečením

vydáno 23.03. 2016 • Móda • zobrazeno 2663x

Jaro se již nezadržitelně blíží. Konečně nastane doba, kdy se příroda probudí a nabídne tak možnost užít si jejích krás. Především začátek jara rozhodně nebude spojený s nijak výrazně vysokými teplotami. Právě naopak. A tak bude třeba stále myslet na kvalitní oblečení, které nás zahřeje. Přinášíme vám několik tipů, se kterými na jaře chybu rozhodně neuděláte. Vyberte si dámskou bundu, která je v daném směru rozhodně základem vašeho outfitu. Jelikož se jedná o jarní provedení, může nabídnout elegantnější střih, stejně jako mnohem větší svěžest. Často vás zahřeje hlavně v teplotách, které už se pohybují nad bodem mrazu.

Buďte stylová a elegantní

Bunda je naprostým základem. Co ale dělat, pokud se chcete odlišit a být skutečně elegantní ženou? I zde existuje cesta. A to taková, která vás také rozhodně nezklame. Zkuste typ oblečení, kterým jsou stylové tuniky a kardigany. Ty dnes nabídnou nejenom možnost, že vás během jara zahřejí. Nabídnou také velmi elegantní a stylové provedení. S tím souvisí nejenom střih, ale také jejich barva. Na jakou kombinaci vsadit, pokud chcete skutečně vynikat? Zkuste tyto barvy:

·  Mátová
·  Růžová
·  Žlutá

Co na volnočasové nošení?

Chcete si vyjít ven na procházku? Nebo jdete vyvenčit svého psa? Či snad jedete jenom na nákup? To vše jsou situace, kdy není nutné, abychom při volbě našeho oblečení hleděli nutně jenom na celkovou eleganci. Zde je důležitá hlavně pohodlnost, která jde s volnočasovým outfitem vždy ruku v ruce. Ideální cestou, která nás nezklame, jsou parádní dámské mikiny. Ty nejenom zahřejí v chladnějších dnech, ale také se velmi pohodlně nosí. I v tomto segmentu však můžete mnohdy najít velmi zajímavé a odvážnější kousky, které dokážou splnit i požadavky jak na celkovou eleganci, tak i požadavky spojené třeba také s celkovou vaší extravagancí. Tu dodá mikinám třeba odvážný vzor.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Móda'
Tipy na jiné články