Chcete se ve svém oblečení cítit pohodlně?

vydáno 16.06. 2016 • Móda • zobrazeno 2240x

Vybíráte nové oblečení a nevíte, co konkrétně zvolit? Pokud je tomu skutečně tak, máme pro vás několik tipů. A to takových, ve kterých se budete cítit pohodlně doslova při jakékoliv příležitosti. Začneme událostmi, které jsou společenského charakteru. Zde neváhejte a kupte si nové dámské šaty. Ty mohou být světlejšího, ale i tmavšího odstínu. Svým střihem by měly dokonale sedět a dobře kopírovat linie vašeho těla. Také se zamyslete nad správnou délkou. Příliš krátké mohou působit vzhledem k události až pohoršujícím dojmem. Dlouhé až na zem vám zase znepříjemní chůzi, nebo i případný tanec.

Co si vzít na běžný den?

Od společenských událostí se můžeme přesunout do běžného dne. Ten je s naším outfitem spojován v podstatě nejčastěji.  A to třeba při:

·  Cestě do práce a z práce
·  Posezení v kavárně
·  Návštěvě našich přátel

Je jasné, že zde už nemusíme dbát na přehnanou eleganci a výjimečný styl. Právě naopak. Plně postačí, pokud půjdeme cestou spíše pohodlnější volby. Sem se řadí nádherné topy, stejně jako zajímavá dámská trička. V chladnějším období jsou ideální volbou kalhoty, zatímco při teplejším nezklamou sukně, nebo kraťasy. Styl volte spíše volnější, jelikož jedině tak zajistíte, že se v daném outfitu budete skutečně cítit maximálně pohodlně, bez jakýchkoliv problémů.

Co na doma, nebo na sport?

Jsou i situace, kdy se nám nikam nechce a raději odpočíváme v pohodlí domova. A pokud už, tak vyrážíme jenom na naši zahradu, nebo s odpadky, či jdeme vyvenčit svého psa. To vše jsou chvíle, kdy se hodí mít po ruce kvalitní dámské teplákové soupravy. I když jsou primárně určené jenom na domácí nošení, rozhodně svým vzhledem nezklamou. I proto mohou být dobrou volbou třeba u sportovní aktivity. A je jedno, zda jdete do posilovny, nebo běhat. To nejdůležitější, co tento outfit přinese, je právě pohodlnost. Té je dosaženo kombinací správného materiálu i střihu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Móda'
Tipy na jiné články