Cambridge dieta

vydáno 13.04. 2014 • Hubnutí • zobrazeno 3314x

Zkusili jste už veškeré diety a potřebný efekt se stále nedostavil? Existuje řešení zredukovat váhu pomocí Cambridge diety, která je založena na přísné vědecké bázi. Ztroskotalo vaše úsilí o snížení hmotnosti kvůli nevědomosti, jaké množství a jaké suroviny můžete jíst? Došly vám při nezdarech síly? Zkuste metodu, u které nebudete mít se žádným jídlem problémy! U Cambridge diety obstarávají výživu instantní preparáty, které obsahují pro lidský organismus vše nezbytné!

Autorem programu na hubnutí je doktor Alan Howard, který svou původní myšlenku dotáhl do zdárného konce při působení na univerzitě Cambridge ve Velké Británii. Odtud pochází její název. Poprvé se objevila na začátku sedmdesátých let 20. století. Rozšířila se o deset let později ve Spojených státech.

Cambridge dieta znamená všechno, jenom ne kouzelnou dietu, během které se musí procházet kalorické tabulky a přemýšlet, zda další grahamový rohlík se smí nebo nesmí k večeři sníst.

Žádný strach! Ke snížení hmotnosti nevede pouze cesta konzumovat jeden typ stravy do nekonečna.

Záměr Cambridge diety má větší ambice. Dr. Howard zjistil, že problémem většiny lidí, kteří trpí nadváhou je ten, že je jídlo moc přitahuje. Člověk jíst musí! Od této vášně chybí kousek k prvnímu selhání proti danému úmyslu. Jak se dá proti jídlu bojovat? Snadně!

Principem tohoto zvláštního typu diety je revoluční krok. Jídlo, které nás nutí k větší spotřebě, se nahradí umělým podáváním veškerých důležitých živin i minerálních látek nezbytné pro lidský organismus. Člověk několikrát denně sní speciální instantní stravu, tím se zamezí nějakému dojídání či ochutnávání jídla.

Nebojte se, žádné prášky se neužívají. Cambridge dieta obsahuje koktejly, drobné tyčinky nebo teplé polévky s příjemným aroma. Po stanovený čas, který se většinou pohybuje v rozmezí několika týdnů, se nic jiného nekonzumuje. Tím se člověk zbaví nemilého rozhodování, kterým často končí jiné metody hubnutí.

V žádném případě to neznamená, že se kromě těchto přípravků nic jiného jíst nesmí. Takové opatření se většinou týká obézních lidí, u kterých se vyžaduje rychlé snížení váhy v řádu desítek kilogramů.

Pokud si přejete zhubnout o pět, deset kilogramů, stačí nahradit pouze jedno jídlo preparáty Cambridge diety. V takovém případě se naplno využívá psychologický potenciál tohoto typu hubnutí.

Jestliže o sobě víte, že vám během oběda nebo večeře činí potíže se udržet a nesníst něco dobrého, vyzkoušejte následující věc. Denně si místo běžného oběda nebo večeře o několika chodech a dezertu dopřejte některý ze série dostupných produktů, jenž Cambridge dieta nabízí. Za pár dní vám tato změna nebude činit sebemenší problém a nadbytečné kilogramy postupně zmizí!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Hubnutí'
Tipy na jiné články